logo-icon
 

Maistas vestuvėms

maistas vestuvems

1

Vestuvės neabejotinai yra viena gražiausių švenčių

o

Maistas vestuvėms – vienas svarbiausių dalykų, kuriuo tenka pasirūpinti jauniesiems, ir neretai neišsiverčiama be profesionalų pagalbos. Jei kreipsitės į mūsų profesionalų komandą, galite būti užtikrinti, kad pasirengimas šventei vyks kur kas sklandžiau: esame sukaupę didelę patirtį ruošiant valgius vestuvėms, todėl galime pasiūlyti tokį valgiaraštį, kuris geriausiai atitiktų jūsų svečių poreikius.

2

Šventės meniu ruošiame atsižvelgdami į numatytą biudžetą

o

Galime paruošti karštųjų patiekalų, įvairių užkandžių bei saldžių gaminių, kurie patiks ir vaikams, ir suaugusiesiems. Mes suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai yra labai skirtingi, tad galime paruošti vegetariškų patiekalų ar valgių, neturinčių tam tikrų alergenų. Ilgametė darbo patirtis ir klientų atsiliepimai visada verčia judėti į priekį bei plėsti savo pasiūlymų spektrą, tad drąsiai kreipkitės dėl tam tikrų individualių pageidavimų, ir kartu tikrai atrasime pačias geriausias galimybes.

o
o

3

Vestuvių tematika

o

Organizuojant vestuves neretai yra siekiama išpildyti tam tikrą tematiką, todėl pasirūpinsime ne tik ypatingu valgių skoniu, bet taip pat ir tinkamu apipavidalinimu. Paruoštas maistas yra pristatomas į jūsų šventės vietą pasirinktu laiku, tad visi patiekalai bus švieži ir pasižymės pačiomis geriausiomis skonio savybėmis. Garantuojame – mūsų paruošti valgiai patiks ne tik suaugusiesiems, bet taip pat ir mažiesiems šventės dalyviams!

Galerija