Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smarts/domains/virtuvesfeja.lt/public_html/wp-content/plugins/my-wp-translate/includes/class-my-wp-translate-po-parser.php on line 167

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smarts/domains/virtuvesfeja.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smarts/domains/virtuvesfeja.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smarts/domains/virtuvesfeja.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Virtuvės Fėja | Maistas furšetams
logo-icon
 

Maistas furšetams

o

1

Šiek tiek pie furšetus

o

Furšetas – tai pobūvis, kuris organizuojamas po seminarų ar konferencijų, taip pat kai švenčiami gimtadieniai ar kitos svarbios progos. Nors banketai ir furšetai neretai yra tapatinami, tačiau furšetas šiek tiek nusileidžia prabanga, o svečiai yra vaišinami stovint.

Mūsų šalyje furšetai tampa vis populiaresni: neretai siekiama, kad svečiai bendrautų tarpusavyje ir dalyvautų bendroje veikloje. Jei svarstote surengti furšetą, tokiu atveju jums tikrai pravers profesionalų pagalba: svarbu pasirūpinti, kad būtų patiekiamas reikalingas valgių kiekis, o paruošti patiekalai atitiktų visų furšeto svečių poreikius.

2

Mes turime sukaupę didelę patirtį ruošiant valgius furšetams

o

Pasirūpinsime, kad meniu atitiktų jūsų poreikius. Kiekvienam užsakymui skiriame ypatingą dėmesį, tad galite būti visiškai ramūs, kad valgiaraštis bus būtent toks, kokio ir tikitės.

Ruošdami maistą furšetams atsižvelgiame ir į klientų finansines galimybes – net ir tada, kai furšeto biudžetas yra gana ribotas, rūpinamės, kad valgiaraštis būtų maksimaliai išpildomas.

o
o

3

Vieno kąsnio užkandžiai

o

Galime pasiūlyti vis labiau populiarėjančių vieno kąsnio sumuštinių, įvairių suktinukų, vegetariškų užkandžių, egzotiškų užkandžių, ir t.t. Taip pat ruošiame įvairius saldžius gaminius, kuriems neatsispiria nė vienas smaližius, – galime pasiūlyti tortų, pyragų, sausainių, ir t.t.

Valgiai gali būti dekoruojami pagal kliento pageidavimus – prireikus išpildysime bet kokią furšeto tematiką. Paruošti valgiai pristatomi į šventės vietą jūsų pasirinktu laiku, todėl galite būti visiškai ramūs, kad paruošti valgiai bus švieži ir pasižymės geriausiomis skonio savybėmis.

Galerija