logo-icon
 

Maistas banketams

o

1

Mūsų profesionalų komanda turi sukaupusi didelę patirtį organizuojant banketus

o

Banketai yra rengiami įvairių svarbių renginių proga, todėl svarbu pasirūpinti, kad maisto tiekimas būtų patikimas patyrusiems specialistams. Tokio pobūdžio iškilmėse neretai dalyvauja itin garbingi asmenys, tad maisto ruošimas tampa labai atsakingu darbu.

Didelį dėmesį skiriame kiekvieno klientų poreikių analizei, įsiklausome į užsakovų pageidavimus, ir, žinoma, pasiūlome patį  tinkamiausią valgiaraštį.

2

Kiek kainuos valgių paruošimas banketui?

o

Siūlome įvairius sprendimus atsižvelgdami į klientų finansines galimybes. Net ir tada, jei banketo biudžetas yra gana ribotas, pasistengsime, kad valgiaraštis būtų maksimaliai išpildomas. Turėsite galimybę rinktis iš gausybės siūlomų šaltų užkandžių, salotų, karštųjų patiekalų, ir, žinoma, desertų. Banketo valgiaraštis su kiekvienu klientu yra derinamas individualiai, todėl patiekalų skonis ir estetinė vertė jūsų tikrai nenuvils.

o
o

3

Paruošti valgiai gali būti dekoruojami atsižvelgiant į organizuojamo banketo tematiką

o

Jei siekiate, kad paruošti valgiai sužavėtų kiekvieną banketo dalyvį, visus rūpesčius patikėkite mums, ir mes pasistengsime, kad viskas būtų tiesiog tobula. Maistas banketams yra pristatomas tiesiai į jūsų nurodytą vietą pasirinktu laiku, tad galite būti visiškai ramūs, kad valgiai bus švieži, atrodys labai estetiškai, ir, žinoma, pasižymės itin geromis skonio savybėmis.

Galerija