logo-icon
 

Maistas įmonių šventėms – renginiams

o

1

Įmonės šventės planavimas

o

Jei planuojate įmonės renginį, tikriausiai sukate galvą, kur kreiptis dėl šventės valgių ruošimo. Visuomet yra siekiama, kad paruošti patiekalai pasižymėtų geriausiomis skonio savybėmis, todėl palanku kreiptis į patyrusius specialistus, kurie tuo pasirūpintų už jus. Mūsų profesionalų komanda turi sukaupusi didelę patirtį ruošiant maistą įvairioms įmonių šventėms, todėl galite būti visiškai ramūs, kad rezultatu neteks nusivilti.

2

Įmonės renginių maisto meniu

o

Ruošdami šventės valgiaraštį visuomet stengiamės jį maksimaliai išpildyti, todėl meniu sudarome konsultuodamiesi su savo užsakovais. Kiekvieno kliento poreikiai yra labai skirtingi, todėl stengiamės išsiaiškinti pageidavimus, ir pateikiame tokį pasiūlymą, kuris, mūsų nuomone, labiausiai tiktų numatytam svečių skaičiui. Maisto gamyboje naudojame tik pačius šviežiausius kruopščiai atrinktus produktus, o klientų pageidavimu galime paruošti vegetariškų patiekalų ar valgių, kurie sudėtyje neturi tam tikrų alergenų.

o
o

3

Prisitaikome prie Jūsų biudžeto

o

Nesvarbu, koks yra įmonės šventės biudžetas, pasirūpinsime, kad valgiai atrodytų tikrai labai estetiškai, ir, žinoma, atitiktų šventės tematiką. Net ir tada, jei organizuojate teminį įmonės vakarėlį, mes pasistengsime taip apipavidalinti patiekalus, kad jie dar labiau papildytų šventės atmosferą. Mes turime patirties organizuojant labai įvairaus pobūdžio įmonių šventes, todėl mūsų profesionalų komanda tikrai galite pasitikėti. Paruošti valgiai yra pristatomi į jūsų šventės vietą iš anksto suderintu laiku, tad galite būti visiškai ramūs, kad įmonės renginys praeis tikrai sklandžiai, o paruošti valgiai bus išsaugoję geriausias maistines ir skonio savybes.

Galerija