logo-icon
 

Maistas gimtadieniams

maistas gimtadieniams

1

Gimtadienis – ypatinga proga švesti

o

Gimtadienis – viena tų retų progų, kada galima susitikti su visais artimiausiais bičiuliais ir giminaičiais. Nors tai turėtų būti viena laimingiausių dienų metuose, tačiau laimę neretai užgožia stresas, kuris patiriamas šią šventę organizuojant. Jei kreipsitės į patyrusius virtuvės šefus, galite būti užtikrinti, kad atsikratysite mažiausiai vienu rūpesčiu, ir kur kas daugiau laiko galėsite skirti malonesniems pasiruošimo darbams. Mūsų darbuotojų komanda visada yra pasirengusi jums padėti – galime paruošti pagrindinių patiekalų, įvairių užkandžių bei saldžių gaminių, todėl galite būti visiškai ramūs, kad paruošti valgiai pateisins net ir pačių išrankiausių svečių poreikius.

2

Šventės meniu su kiekvienu klientu deriname individualiai

o

Atsižvelgiame į užsakovo pageidavimus, ir pateikiame tokių pasiūlymų, kurie, mūsų nuomone, labiausiai tiktų jūsų šventei. Jei planuojate teminį vakarėlį, paruoštas maistas gimtadieniui gali atitikti šventės tematiką, todėl jums nereikės rūpintis paruoštų valgių apipavidalinimu. Siūlome maisto ruošimą ne tik suaugusiųjų, bet taip pat ir vaikų gimtadieniams, todėl tuomet, jei planuojate savo vaiko gimtadienio šventę, mes taip pat galėsime jums pagelbėti.

o
o

3

Geriausias pasiūlymas

o

Ruošdami geriausią pasiūlymą atsižvelgiame į šventės svečių skaičių, individualius pageidavimus bei numatytą biudžetą, tad galite net neabejoti, kad šventės meniu tikrai pateisins jūsų poreikius. Mūsų virtuvėms šefams nė neprireiks vietos ruošti šventiniams patiekalams – visi paruošti valgiai bus pristatyti tiesiai į gimtadienio šventę iš anksto pasirinktu laiku!

Galerija