logo-icon
maistas vaiku sventem

1

Sukursime nepamirštamą vaikų šventę

o

Pasiruošimas vaikų gimtadieniams ar kitoms mažųjų šventėms tėveliams neretai tampa tikru galvos skausmu. Tenka pasirūpinti ne tik pramogomis bei šventės dekoracijomis, bet taip pat ir tinkamu maistu, kuris vaikams tikrai patiktų. Ruošiant valgius vaikų šventėms kartais paprasčiausiai pristinga fantazijos, tad tuomet, jei norite išvengti įvairių galimų nesklandumų, tiesiog kreipkitės į profesionalus.

2

Vaikų šventės valgiaraštis

o

Mes esame sukaupę didelį patirtį ruošiant valgius ne tik suaugusiųjų, bet taip pat ir vaikų šventėms, tad galite net neabejoti, kad šventės valgiaraštis bus maksimaliai išpildomas. Didelį dėmesį skiriame ne tik maisto skoniui, bet taip pat ir jo apipavidalinimui, todėl patiekalai atrodys tikrai žaismingai, ir tiesiog vilios paragauti. Vaikams visada didelį įspūdį palieka saldieji patiekalai, todėl pasistengsime jų nenuvilti. Galime pagaminti tortų, pyragų, sausainių keksiukų ar kitų saldžiųjų gaminių, kuriems negalės atsispirti nė vienas smaližius.

vaiku valgiarastis
maistas vaiku sventei tortas

3

Įsiklausome į individualius klientų pageidavimus

o

Mes suprantame, kad visų klientų poreikiai yra skirtingi, todėl visuomet įsiklausome į individualius klientų pageidavimus, ir pateikiame patį tinkamiausią pasiūlymą. Valgiaraštis ruošiamas atsižvelgiant į numatytą šventės biudžetą bei svečių skaičių, taip pat atsižvelgiame ir į tam tikrus individualius poreikius (prireikus patiekalai gali būti ruošiami be tam tikrų alergenų). Jei planuojate teminę vaikų šventę, pasistengsime maksimaliai išpildyti tematiką, ir papildyti bendrą šventės atmosferą. Paruošti patiekalai bus pristatomi į šventės vietą iš anksto suderintu laiku, todėl visi valgiai bus ypatingai švieži ir pasižymės geriausiomis skonio savybėmis.

Galerija